• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/evdenevenakliyatsepeti/

Denizli Hekimoğlu Nakliyat Şikayet

Denizli Hekimoğlu Nakliyat Memnun Kalmadık!

Evden eve nakliye firması ile anlaştığımı düşünüyordum, kapalı kasa bir kamyon bekliyordum ama içinde başka bir ilden aldığı iki adet ev ile birlikte bir tır geldi. Aynı binadan iki arkadaş anlaşmıştık, bu tır ikimizin eşyasını almaz dedik ancak sığar diyerek eşyaları yüklemeye başladılar. Tabi benim eşyanın yarısı sığmadı. Kalanı ertesi gün başka bir tıra yükleyip Ankara’da eşyaları birleştirdiler. Asansörlü anlaşmamıza rağmen 3 işçi ile eşyaları indirmek istediler. Ayrıca eşyaları indirirken hiç hesapta olmayan KDV’yi de ödemeniz gerekiyor diyerek 400 TL fazladan para aldılar. Tırla gelen eşyalarımda meydana gelen hasarları da ödemediler. Hiç memnun değiliz.

Nakliyecinin Cevabı:
Biz sayın komutanımla 2 adet 2+1 eşya için anlaştık,ama her zaman malum konu eşyalar 3+1 çıktı,ama biz kendilerinden fark almadan aynı fiyata ve sözleşmedeki 26 madde ye harfiyen uyarak eşyalarına adresine teslim ettik,biz yaz aylarında ekonomik taşımalar için askeriye ve polis evlerinde tır filosu kullanıyoruz,bazı günler aynı bölgeden 15-20 ev yüklediğimiz olmuştur,Ogünde oyle olmuştur Hakkari ve vanda toplam 6 tırımız yukleniyordu,eşyaları 1.tırımız almadığı için 2 tırımız,kalan eşyaları almıştır,ve dediği gibi ankara bölgeden 2.tırdan 1.tır 10 parça koli vs. 1.tırımıza yuklenmiş istanbul a devam etmiştir.
Burada hata müşterimizden kaynaklanmıştır.Ama firmamızın ünvanını taşıyan bir şözleşmemiz olduğu için kendilerinden sözleşme harici 1 TL dahi fark alınmamıştır.
Hekimoğlu Nakliyat Hayırlı taşınmalar diler.


Yorumlar - Yorum Yaz