• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/evdenevenakliyatsepeti/

İstikbal Evden Eve Nakliyat Şikayet

Bu sayfada Denizli İstikbal Evden Eve Nakliyat şikayetlerinizi yazbilirsiniz.

Şikayet;

Eşyamı taşıtmak için internette yaptığım araştırma sonucu bu şirket ile irtibata geçtim. Bana mail olarak sözleşme gönderdiler, bende kabul ettim ve 300 TL sigorta bedeli göndermemi istediler. Ben şüphelendim netten araştırma yapayım dedim, buradaki şikayetleri okuyunca taşıtmaktan vazgeçtiğimi bildirdim. Bana bunları yazanlar rakip firmaların olduğunu söylemeler, yalvarmalar derken kararlı olduğumu görünce kabalaşmalar, tehdit etmeler başladı. Bu numaradan mesajlar gelmeye başladı, 054*** 07 05 Yarın saat sabah 9:00' dan itibaren Adliyesi'nin önünde kamyon bekleyecek siz yükletmeyin bakalım sözleşmen bende. "Biz nakliyeciyiz sizinle sözleşme yaptık sabahleyin araç kapının önünde ister yükletirsin ister yüzde 50 tazminatı ödersin" mesajlar aynen böyle. Sonrada başka bir nakliye firması ile taşıttım. 

Nakliyecinin Cevabı;

Bu kişi rakip firma tarafından kandırılmış bir kişidir,bizimle yaptığı sözleşmede taşımayan ve ya taşıtmayan karşı tarafa %50 Tazminat öder yazar,Taşıma günü gecesinden beni aradı ve vazgeçtiğini söyledi,bu gibi durumlarda iki tarafı koruyan bir madde vardı sözleşmemizde,vaz geçen taraf karşı tarafa %50 tazminat öder diye,onu dile getirdim

Meger kendisi bizim fiyatımızın nerdeyse yarısı fiyatına taşıyacak bir firma bulmuş,onun için vargeçmiştir,anlaşlandan sözleşmeye tam okumamıştır,

Biz İSTİKBAL Nakliyat olarak yılda yaklaşık 1000 Kişi Taşırız.bu taşıdığımız kişilerin taömamının dört dörtlük kişiler olmasını bekleyemeyiz tabiiki,bazı kişi ve kuruluşların sizlere göstermek istediği gibi 10 kişiden 2si şikayet etmiş şikayetçi olmuş memnun olmuş değildir.

2000 li yıllardan buyana Tartışılmaz rakipsiz fiyatları ve kalitesi ile İstikbal nakliyat sizlere hayırlı taşınmalar diler.


Yorumlar - Yorum Yaz